Alege alta categorie

categoria: ECONOMIC & FINANCIAR

In aceasta categorie Mediafax este prezent cu 2 produse. Performantele
le puteti urmari in paginile de mai jos

Website traffic & AUDIENCE

Clienti unici
2.441.268 lunar
168.986 zilnic
Afisari
10.818.668 lunar
363.206 zilnic
Audienta/Real People
398.000 lunar
Clienți unici & Afișări reprezintă cifrele de trafic, conform SATI, noiembrie 2015. Audiența reprezintă real people, conform Studiului de Audiență BRAT - SATI, valul decembrie 2014 - februarie 2015.

Market share

Share-ul este calculat pe baza traficului lunar din noiembrie 2015 în categoria din care face parte produsul. Sursa SATI

Prezenta sociala

Fani in reteaua Facebook
203.103
Abonati la newsletter
15.400

Canale de distributie

  • web
  • tableta
  • mobile
  • print

DATE DEMOGRAFICE

  • SEX
    Datele demografice sunt livrate in baza studiului de audienta, BRAT - SATI, valul martie - mai 2015, raportat la o populatie de internet masurata de 10.5 mil
  • GRUPE DE VARSTA
    Datele demografice sunt livrate in baza studiului de audienta, BRAT - SATI, valul martie - mai 2015, raportat la o populatie de internet masurata de 10.5 mil
  • EDUCATIE
    Datele demografice sunt livrate in baza studiului de audienta, BRAT - SATI, valul martie - mai 2015, raportat la o populatie de internet masurata de 10.5 mil
  • VENIT
    Datele demografice sunt livrate in baza studiului de audienta, BRAT - SATI, valul martie - mai 2015, raportat la o populatie de internet masurata de 10.5 mil

Contact

MEDIAFAX GROUP

Bucureşti, Str. Nerva Traian Nr. 3

Business City Center, et. 10

Sector 3

Tel: +40.318.256.200, +40.318.256.460

Fax: +40.318.256.412

sales@m.ro

Marcela Tuila - Print Sales Manager
(031) 825.62.36/0742.214.490 marcela.tuila@m.ro

Silvia Popa - Print Sales Manager
(031) 825.62.36/0747.497.144 silvia.popa@m.ro

Roxana Danciulescu - Sales Manager
(031) 825.62.36/0751.140.106 roxana.danciulescu@m.ro

Mihaela Grafu - Head of video online advertising
(031) 825.61.75/0723.449.133; 0758.640.742 mihaela.grafu@m.ro

Sonia Badulescu - Sales Manager
0751.169.434 sonia.badulescu@m.ro

Simona Florea - Sales Manager
0723 829 722 simona.florea@m.ro